(Ne)spokojený hlemýžď Slávek přehled

(Ne)spokojený hlemýžď Slávek https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/533712/bmid_ne-spokojeny-hlemyzd-slavek-65e865ce7ed1a.png 5 1 1

Kniha (Ne)spokojený hlemýžď Slávek (5 prvků duševní pohody) učí nás i naše děti zvládat náročné situace snadněji a s nadhledem. Pomocí pohádek se naučíte pět jednoduchých nástrojů, které mění bezmocnost na úsměv. Díky smysluplným otázkám, laskavým vysvětlením a tipům na rodinné rituály zažijete se svým dítětem intimní atmosféru upřímného rozhovoru od srdce k srdci. Kniha laskavým způsobem buduje psychickou odolnost dítěte a zároveň vtáhne rodiče do dětského prožívání těch situací, kdy by se nejraději schovalo do ulity. Jako ten hlemýžď.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize (Ne)spokojený hlemýžď Slávek. Přihlašte se a napište ho.

gajdoska
22.03.2024 5 z 5

Krásná kniha na důležitá témata, která jsou opravdu pilíři duševní pohody. V dnešní době levné, kýčové a povrchní zábavy je kniha (Ne)spokojený hlemýžď Slávek jako pozvánka do jiného světa. Do světa, ve kterém si doma můžeme popovídat o svých pocitech, nápadech a poznat se na hlubší úrovni. Na konci každé kapitoly jsou tematické otázky k zamyšlení o radosti, zaujetí, smysluplnosti, vztazích, úspěchu a naději. Pokud si myslíte, že znáte své děti dobře, možná budete jejich odpověďmi na podnětné otázky překvapeni. A možná svými odpověďmi překvapíte i sebe sami.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha (Ne)spokojený hlemýžď Slávek v seznamech

Linda Liliková