Návraty k sobě přehled

Návraty k sobě https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/247953/bmid_navraty-k-sobe-247953.jpg 4 5 5

Kniha přináší pohled na nelehký, přesto zázračný úděl ženského bytí. Cesta ženy je archetypální poutí za objevením všech aspektů ženské bytosti. Teprve jejich pochopením, přijetím a ucelením může žena získat plnohodnotný pocit z vlastního bytí. Kniha může být lékem na ženskou bolest, která pramení v dávné minulosti a je předávána z generace na generaci. Nyní nastává čas uvědomění si, vyléčení a odpuštění. Cesta ženy nás vede k osvobození z dogmat patriarchální společnosti a návratu ženy na trůn po bok muže.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Návraty k sobě. Přihlašte se a napište ho.

RendyaDav
14.01.2020 4 z 5

Palec nahoru ...

Mondie
22.07.2015 4 z 5

Mohu doporučit nejen ženám, ačkoliv náš úděl je poměrně náročnější. Na druhou stranu knihu doporučuji zároveň všem, kdož začínají s tarotem. Neboť je to taková rukověť bez návodu na výklad, za to s významem základních 22 karet či archetypů, např jako Crowleyho tarot.

niknikita
04.05.2015 4 z 5

Občas není na škodu, nahlédnout do svého nitra a prostřednictvím této autorky to jde docela dobře. Je tady spousta pravdy podepřená příběhy lidí, které se staly, nebo mohly stát.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Návraty k sobě v seznamech

v dalších seznamech1x

Markéta Vostrá