Návrat na panství přehled

Návrat na panství https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/501254/bmid_navrat-na-panstvi-Fjo-501254.jpeg 4 36 36

V roce 1940 dojde na panství Blackwater Hall k záhadnému zmizení lady Charlotte. Ve stejnou dobu obdrží její švagrová ve svém londýnském bytě dopis vypovídající o tajemství, které musí zůstat ukryto. V současnosti přiměje série osobních neúspěchů bývalou reportérku Ellie k návratu do rodné vísky, kde vybledlý dopis najde. Pochopí, že může být klíčem nejen k Charlottinu dávnému zmizení…... celý text

Literatura světová Historické romány
Vydáno: ekniha , Alpress

The Midnight House , 2022

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Návrat na panství. Přihlašte se a napište ho.

Szilvia1
13.12.2023 5 z 5

V příběhu se střídá minulost 2-krát a současnost.Trošku je to zamotané,ale kdo má rád rodinné tajemství,které se postupně odkrývají,tak tenhle příběh,tahle knížka je dobrá volba.Je v ní zmizení,tajná láska a na konci pěkné rozuzlení rodinného příběhu.Pěkná knížka.

Ivetaa
29.08.2023 5 z 5

Nemohla jsem se začíst, střídání minulosti se současností bylo trošku náročné, ale pokud vás nikdo neustále nevyrušuje od čtení... pak je to příjemné počteníčko. Doporučuji.

bookcase
09.05.2023 4 z 5

Hezký, čtivý příběh s rodinným tajemstvím z mého oblíbeného Irska.

Vychází Povídky, které pomáhají a další knižní novinky (34. týden)

21.08.2022

Kniha Návrat na panství v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech1x