Nauč mě mluvit přehled

Nauč mě mluvit https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/107313/nauc-me-mluvit-2-vydani-107313.jpg 5 34 34

Knížka je určena všem dětem, které sice ještě neumí číst a psát, ale už by chtěly být popředu před svými kamarády, než půjdou poprvé do školy. I když nám v mnohém může připomínat slabikář pro prvňáčky, potěší hlavně menší děti, které si rády hrají a učí se. Zatímco první část knihy seznámí děti s písmenky, v druhé části jsou již krátká říkadla a básničky, určená nejen k předčítání, ale také k procvičování naučených písmenek.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nauč mě mluvit. Přihlašte se a napište ho.

Vera Silent
03.07.2023 5 z 5

Ilustrace možná nebudou vkus každého, ale obsahově je kniha skvělá. Syn se ve 2 a půl naučil abecedu. Jsou tu i říkanky, písničky, dvě rymovane pohádky, počítání do 10 a části těla. Celkově je to velice smysluplný objekt pro všechny malé děti.

smudlajs
27.01.2023 5 z 5

Skvělá kniha. Dcera ji má ráda už asi od jednoho roku a naučila se díky ní spoustu slov. Dětem se moc líbí roztomilé ilustrace, jen papírové stránky dost trpí.

LunaL.
18.11.2022 5 z 5

úžasná knížka, skvělá na rozšíření slovní zásoby. Dítě zaujme.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nauč mě mluvit v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech3x