Pět holek na krku po třiceti letech přehled

Pět holek na krku po třiceti letech https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/23443/pet-holek-na-krku-po-triceti-letech-23443.jpg 3 42 42

Nataša série

< 4. díl

Po třiceti letech se znova setkává pětice kamarádek ze známého bestselleru Pět holek na krku. Svěřují se, co je v životě potkalo, snaží se odčinit staré i nové křivdy, navázat tam, kde kdysi skončily. Napínavý děj románu se odehrává v necelých 48 hodinách, ale zachycuje události uběhlých třiceti let.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pět holek na krku po třiceti letech. Přihlašte se a napište ho.

saez
29.07.2022 4 z 5

Nahlédla jsem do osudů pěti holek, které jsem potkala před hromadou let, kdy jsme všechny byly mladé a naivní. Dnes, obtěžkány tíhou let a mnohdy semlety osudem i sebou navzájem, bilancujeme, co ještě máme a co jsme ztratily. Bylo to zajímavé čtení.

elleyne
31.12.2019 4 z 5

Spíš než o příběh se jednalo o zamyšlení. Zezačátku jsem myslela, že to bude nuda a kecání, ale nakonec jsem se dočkala množství zajímavých myšlenek

Kexina
04.06.2019 3 z 5

Názorná ukázka, proč člověk nemá po určitém časovém období chodit na třídní srazy a scházet se s bývalými kamarádkami.
A taky názorná ukázka, že by člověk neměl chtít pokračování příběhu, který četl jako puberťák.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pět holek na krku po třiceti letech v seznamech