Mesto padlých anjelov přehled

Mesto padlých anjelov
https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/201415/bmid_mesto-padlych-anjelov-13S-201415.jpg 4 1983 1983

Valentine je porazený a vojna sa skončila. Clary Frayová sa vracia späť do New Yorku k novému životu. Chce sa stať plnohodnotnou Tieňolovkyňou a zároveň sa učí používať svoju špeciálnu silu. Jej mama je zasnúbená so svojou celoživotnou láskou a Dolnosveťania a Tieňolovci si nažívajú v pokoji. A čo je najdôležitejšie: s Jaceom sú konečne spolu. Nič však netrvá večne. Niekto vyvražďuje Tieňolovcov, rozdúchava napätie medzi Dolnosveťanmi, a to môže viesť len k ďalšej vojne. Clary nedokáže pomôcť ani jej najlepší priateľ Simon. Jeho mama totiž zistila, že je upír, a vyhodila ho z domu. A aby toho nebolo málo, randí naraz s dvoma krásnymi a nebezpečnými babami. Clary napokon zisťuje, že nešťastnou náhodou dala do pohybu sled hrozivých udalostí, ktoré môžu zapríčiniť, že stratí všetkých, ktorých miluje.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Slovart (SK)

City of fallen angels , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mesto padlých anjelov. Přihlašte se a napište ho.

Teea
09.03.2024 5 z 5

Horská dráha emocí! Příběh rychle ubíhá, kniha se rychle čte a pokaždé se něco děje.
Skvěle napsané, hezky příběh navazuje, konec téhle knihy byl nečekaný, těším se na další díl.

Lioncz24
23.12.2023 4 z 5

(SPOILER) Asi nejlepší knížka
Jack je posedlý nejvyšší démonem. Má sen že ubližuje Clare ale sen je skutečný
Simon chodí se dvěma holkami, jedna holka je vlčice a druhá je lovkyně stínů
Lilith chce zachránit padlého Sebastiána kterého zavraždil Jack v minulém díle

MollyCornelia
13.08.2023 3 z 5

3*/5*
Oproti ostatním dílům zklamání. Sice jsem přečetla (nezvykle rychle) za 3 dny a příběh mě stále táhl dál, ale jsem nespokojená s obsahem.
Fantasy prvky a akce byly relativně potlačeny, děj táhla romantika a řešení vztahů.
Celou knihu si postavy řeší komplexy z války a posttraum. stres. syndrom, Clary byla taková nejistá.
Ale do dalších dílů se určitě pustím, miluju svět lovců stínů i podsvěťany.
Doporučuji fanklubu Cassandry Clare.

Knižní novinky (3. - 9. 2.)

02.02.2014

Kniha Mesto padlých anjelov v seznamech

v Právě čtených46x
v Přečtených3 437x