Následníci - Tajemství Auradonu přehled

Následníci - Tajemství Auradonu
https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/270380/bmid_naslednici-tajemstvi-auradonu-RmI-270380.jpg 4 8 8

Pouze pro zasvěcené! Podle nového filmu Disney Channel Poznejte tajné skutečnosti ze života v elitní Auradonské akademii, do které chodí následníci nejslavnějších hrdinů na světě. Když do akademie nastoupí synové a dcery zloduchů uvězněných na Ostrově ztracených, začne pořádná mela. Z tajných poznámek se dozvíte, co si o sobě navzájem myslí Mal a její kamarádi na jedné straně a původní studenti z Auradonu na druhé. Možná vás to dost překvapí! A navíc pouze v této knížce najdete mapu Auradonu!... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Následníci - Tajemství Auradonu. Přihlašte se a napište ho.

Nathally
06.11.2023 5 z 5

Krátký průvodce z filmu Následníci, který vysvětlí, jak to na Auradonu funguje. Jsou zde i vtipné popisky od studentů.

Sarajana
13.05.2019 5 z 5

velmi pěkný doplněk po shlédnutí filmů

TheMelorry
21.08.2018 3 z 5

Díky sestře jsem se dostala k filmu Následníci a tím pádem i ke knize a musím říct, že to bylo velmi milé čtení. Kniha obsahuje spoustu informací o zemi, kde se příběh odehrává, ale i o hlavních postavách. Na čtení stačí vyčlenit půl hodinku..

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Následníci - Tajemství Auradonu v seznamech