Násilí v sociálních službách – prevence, včasná detekce a účinná intervence přehled

nehodnoceno
Násilí v sociálních službách – prevence, včasná detekce a účinná intervence
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/538410/bmid_nasili-v-socialnich-sluzbach-preven-664491257fc82.jpg 0 0 0

Násilí, týrání či zanedbávání se v sociálních službách objevují pravidelně. Jejich nositeli jsou lidé, pracovníci, resp. můžeme hovořit o dílčím selhání jednotlivců. To však není důvod, abychom na tato rizika rezignovali. Maximální eliminace výskytu násilí a zneužívání či týrání v sociálních službách je naprosto nezbytná. Je potřeba věnovat dostatek pozornosti preventivním opatřením, mechanismům včasné detekce, odhalení násilí a zanedbávání a v případě odhalení je pak nutná rychlá a účinná (krizová) intervence. Kniha představuje jeden z účinných nástrojů, jak co nejvíce eliminovat tyto negativní jevy v sociálních službách. Kolektiv autorů, odborníků a zahraniční poznatky a zkušenosti shrnuté v této knize si kladou za cíl být vám oporou, pomocí a podporovat vás.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Násilí v sociálních službách – prevence, včasná detekce a účinná intervence. Přihlašte se a napište ho.

Zatím zde není žádný komentář.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Násilí v sociálních službách – prevence, včasná detekce a účinná intervence v seznamech