Naše kuchařka přehled

Naše kuchařka https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/484717/bmid_nase-kucharka-H4g-484717.png 5 6 6

Znáte Toprecepty.cz? Tento oblíbený portál s uživatelskými recepty je největším webem o vaření v ČR. Navštíví jej měsíčně miliony lidí, kteří hledají konkrétní recept nebo jen inspiraci, co vařit či péct. Mohou si vybírat z více než 60 000 receptů, mnohé z nich patří mezi rodinné poklady našich uživatelů - jejich autorů. Do této knihy jsme pro vás vybrali 150 těch nejoblíbenějších, které tvoří průřez naší kuchyní. Miliony čtenářů je vyzkoušely za Vás a tak můžeme mít jistotu, že v knize jsou jen ty opravdu TOP. Najdete zde recepty od polévek, přes hlavní jídla, přílohy, saláty, až k moučníkům. Tato NAŠE kuchařka je jedinečná tím, že je zároveň první tištěnou videokuchařkou. Přes QR kód u jednotlivých receptů se čtenáři dostanou přímo na jejich webovou podobu, jejíž součástí jsou i námi natočené videorecepty. Ty mohou být čtenářům užitečným pomocníkem a průvodcem k bezchybně připravenému pokrmu.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Naše kuchařka. Přihlašte se a napište ho.

Stanas513
21.04.2024 4 z 5

V podstatě základní recepty, které dělám skoro celý život. Moc se mi líbí možnost přehrávání videí díky vloženým QR kódům. Že bych knihu vyloženě přečetla slovo od slova, to asi ne, ale založila jsem si pár receptů, které chci určitě ještě uvařit.

01Berry
10.12.2021 5 z 5

Moc pěkně zpracovaná kuchařka s recepty na klasická jídla. Recepty lákavé, fotky úžasné.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Naše kuchařka v seznamech