Náš milý synáčik přehled

Náš milý synáčik
https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/374831/bmid_nas-mily-synacik-Tgt-374831.jpg 2 11 11

Pubertálne dieťa vie narobiť poriadne veľa starostí, a niektoré ešte oveľa viac. A keď je naň matka sama, jedného dňa pohár pretečie. Našťastie každý syn má aj otca, aj keď o ňom šestnásť rokov nevedel. Neuveríte, čo všetko sa môže stať, ak máte zrazu zo dňa na deň dieťa. Jeden syn, dvaja rodičia, jedna pubertaaaaa!!!!!!!

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Náš milý synáčik. Přihlašte se a napište ho.

Hakl54
23.04.2023 2 z 5

Kniha tak nějak o ničem. Spisovatelka vždy něco nakousla a již utíkala k další epizodě.

jana277
16.06.2021 2 z 5

Do knihy som sa pustila s chuťou, zaváňalo to humorom, príjemnými, veselými situáciami, v ktorých sa pre seba navzájom neznámy otec a syn budú nachádzať. No spisovateľka nevyužilla potenciál, ktorý jej tento super námet umožnil, všetko sa vytratilo a prešlo do sladkého ženského čítania.

Mufka
17.01.2021 3 z 5

Kdyby překladatel raději nechal knihu ve slovenštině, udělá lépe. Že je slovenština relativně příbuzná ještě neznamená, že z ní umí každý překládat. Jinak příběh docela zajímavý, ale podruhé už bych po něm asi nesáhla.

Knižní novinky (36. týden)

01.09.2019

Kniha Náš milý synáčik v seznamech

puberta

Silvia Antalíková