Narodenie jedličky přehled

Narodenie jedličky https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/502781/bmid_jedlicka-se-narodila-KdS-502781.jpg 4 81 81

Tukoni série

< 2. díl

Obrázková kniha o hľadaní malej jedličky a kráse meniacej sa prírody vôkol nás. Voľné pokračovanie príbehu Tukoni – obyvatelia lesa.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Narodenie jedličky. Přihlašte se a napište ho.

muchomurka
17.01.2024 2 z 5

Já jsem to úplně nepochopila. Souhlasím s komentáři níže, že knížka má krásné ilustrace, ale ten příběh příběh je o ničem, šel mimo mě.

cestina_s_linus
11.01.2024 4 z 5

Nedalo mi to a musela jsem se mrknout na recenze, které už na tuto knihu vyšly. Ve velké míře se opakoval jeden nedostatek - málo textu, jenž způsobuje, že je příběh “nudný. Je důležité se zamyslet, kdo je cílovou skupinou.

Mám takovou teorii... autorka nám po vizuální stránce nabídne titul, kde je sice i text, ale nechává velkou část vyprávění na tom, kdo bude dítěti předčítat... a ruku na srdce - dítě +2 u delších textů nevydrží a jakmile začne mluvit, tak na základě ilustrací bude vytvářet vlastní příběhy.

namornice
19.10.2023 2 z 5

Pěkné ilustrace, ale příběh celkem o ničem. Chtěla jsme koupit neteři, ale přečetla jsme to celé už v knihkupectví - no aspoň do té ČV se to hodilo.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Narodenie jedličky v seznamech

v dalších seznamech5x