Souboj vášní přehled

Souboj vášní
https://www.databazeknih.cz/img/books/77_/77808/bmid_souboj-vasni-rBM-77808.jpg 4 28 28

Nansay Hall série

1. díl

Chce ji chránit, ale v jejím náručí bude ztracen... Když se Maylis dozví, že má být provdána proti své vůli, před svým nastávajícím uprchne. Na útěku se setkává s udatným rytířem Drystanem, který se chce připojit k vojsku nového krále. Společně tedy dál putují v jeho doprovodu. Maylis si brzy získá přízeň krále, Drystan však trpí zběsilou žárlivostí, neboť dívku již dlouho miluje...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Duell der Sinnlichkeit , 2007

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Souboj vášní. Přihlašte se a napište ho.

mariva
10.10.2020 4 z 5

Příjemná historická romance z anglické historie. Kniha se dobře četla a historické události působily věrohodně.

moudivlacek
28.09.2016 5 z 5

Tento příběh je pro milovníky romantiky a doby rytířů a jejich dam, kdy čest mužů a pokora a odevzdanost žen byly samozřejmostí. Tím, že se hlavní hrdinka vzbouří proti zavedeným pravidlům, postaví se i proti nejmocnějším z mocným, jen ukazuje na její vnitřní sílu. Jen jedno ji dostane na kolena - láska.
Jen si hodně dlouho není jistá, jestli na ni není sama. A její protějšek - ten nevěří, že potkal lásku, čistou a vzácnou
A tak jejich osud není přímočarou cestou, zkouší je oba, aby nakonec zakotvili natrvalo v přístavu lásky.

Nibiru
31.07.2016 3 z 5

Tato knížka se sice četla také dobře, ale autorka umí psát líp a poutavěji, např. její série o rodině Cambremerových z Hawkstone je mnohem lepší.
Místy mi myšlenkové úvahy Drystana připadaly až příliš přitažené za vlasy, i když to byl muž (a ti jsou obecně vzato vždy tupější jak ženy:-)). Také některá jména, např. hlavního mužského hrdiny, Drystana, tedy nevím, kde na ně autorka přišla. Je to hrozhé jméno a vůbec se mi do příběhu nehodilo....
Shrnuto: začátek tak do 1/3 knihy nic moc, až druhá polovina knihy mně připadala věrohodnější a děj byl také poutavější.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Souboj vášní v seznamech

v dalších seznamech1x