Nakupování a šoustání přehled

Nakupování a šoustání
https://www.databazeknih.cz/img/books/empty_bmid.jpg 3 41 41

Nejslavnější hra Marka Ravenhilla, která odstartovala jeho hvězdnou kariéru a kterou co do úspěšnosti žádné další jeho dílo zatím nepřekonalo. Na příběhu několika postav, lidí ztracených ve svém životě a marně (protože hloupě) hledajících jeho směr, zobrazuje velmi nevybíravými prostředky odvrácenou stranu naší společnosti. Svět plný vyprázdněných vztahů, deviovaného sexu, traumat, lidských selhání a všeobecné marnosti vůbec.... celý text

Literatura světová Divadelní hry
Vydáno: , Svět a divadlo - SAD

Shopping and Fucking

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nakupování a šoustání. Přihlašte se a napište ho.

Pawlisman
19.08.2022 3 z 5

Asi se to dá číst, chvílemi (asi 2 dějství) dokonce zajímavé a originální dialogy. Kdyby se to nějak dopilovalo a učesalo... dovedu si v divadelním podání s větší kapkou humoru představit jako succces.

s1ombrehimawari
26.05.2019 2 z 5

Meh. Nějaké scény byly fakt dobré a silné. Hra ale působila dost nevykresleně a někde dost uspěchaně. Naturalistická stránka působila strašně zbytečně a absurdně. Fňuk asi jsem měla moc vysoké očekávání.

tweed
18.07.2018 5 z 5

Duševní rozervanost každého z nás vyhrocená do extrému. Deprese a touha v několika obrazech. V citlivějším období bych asi týden hleděla do stropu, zabalená v dece, tišící myšlenky na smysluplný život.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nakupování a šoustání v seznamech