Najděte si svého marťana přehled

Najděte si svého marťana https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/353131/bmid_najdete-si-sveho-martana-Hkr-353131.png 4 810 810

Kniha je cenná hlavně tím, že je napsána odborně, přitom naprosto srozumitelně, autor si s pomyslným čtenářem vlastně povídá. Objevíte v ní svěží pohledy a úvahy z oblasti sebepoznání, mezilidských vztahů a výchovy malých dětí. Dozvíte se informace, o kterých s překvapením zjistíte, že je prostě potřebujete k tomu, abyste mohli vést spokojený život. Text v knize je silný a místy až naléhavý a zejména vás zaujme to, s jakým citem Marek Herman popisuje svět malých dětí.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Najděte si svého marťana. Přihlašte se a napište ho.

Hanapo
24.04.2024 5 z 5

To je přesně ta kniha, kterou se hodí mít doma v knihovně a jednou za nějakou dobu si ji vytáhnout a přečíst znovu :) Četla jsem ji už 2x a určitě ne naposledy - jednou bych se chtěla přinutit vzít do ruky tužku a papír a na všechny otázky si opravdu odpovědět :)

Hoblinka
03.03.2024 5 z 5

Zpočátku jsem se nemohla začíst, ale pak to nabralo grády.

roso.mak
21.01.2024 5 z 5

Jedina kniha, kterou potrebujete přečíst o výchově dětí.
Jediná kniha, kterou potřebujete přečíst o seberozvoji.
Jedina kniha, kterou potřebujete přečíst na téma: "jak být šťastný".

Tohle všechno tam je. Dobře zpracované s odrážkami, zvýrazněním a vším co si můžete přát, aby se to dobře četlo.

Žebříček nejprodávanějších eknih (květen)

07.06.2017

Žebříček nejprodávanějších eknih (duben)

04.05.2017

Žebříček nejprodávanějších eknih (březen)

05.04.2017

Kniha Najděte si svého marťana v seznamech

v Právě čtených171x
v Přečtených1 245x