Najbohatší muž v Babylone přehled

Najbohatší muž v Babylone https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/202053/bmid_najbohatsi-muz-v-babylone-202053.jpg 4 535 535

Táto nadčasová klasika, ktorú zbožňujú milióny ľudí, obsahuje kľúč ku všetkému, po čom túžite a ku všetkému, čo chcete dosiahnuť. Odhaľuje tajomstvo, ako dosiahnuť osobný blahobyt. Nespočetnému množstvu čitateľov už pomohli slávne „babylonské podobenstvá“, ktoré sú oslavované ako najväčšie zo všetkých inšpiratívnych prác na tému sporenia, finančného plánovania a osobného blahobytu. Jazykom rovnako jednoduchým ako je v Biblii vás tieto fascinujúce a poučné príbehy zavedú na bezpečnú cestu k prosperite a radostiam, ktoré k nej patria. Oslavovaný bestseller, vyhlasovaný za súčasnú klasiku, ponúka pochopenie – a tiež riešenie – vašich osobných finančných problémov, ktoré vás bude viesť celým životom. Kniha obsahuje tajomstvá ako peniaze získať, ako si ich udržať a ako zariadiť, aby zarábali ďalšie peniaze.... celý text

Literatura světová Ekonomie a obchod Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Citadella (SK)

The Richest Man in Babylon - The Success Secrets of the Ancients , 1926

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Najbohatší muž v Babylone. Přihlašte se a napište ho.

Littleben
05.02.2024 4 z 5

jednoduché, čtivé, bezesporu společensky přínosné.

Tomk0
26.01.2024 5 z 5

,,Bohatství nestojí na tom jak je velké, ale na tom jak přibývá

Neuvěřitelně dobře napsaná knížka. Jednoduchými příběhy vsazenými do období starověkého Babylónu se snaží čtenáři vysvětlit jak zacházet a jak se chovat ve finančním světě. Líbily se mi praktické a přímočaré rady co dělat aby se člověk zajistil do budoucna.
Příběhy ale také naráží na otázku půjčování peněz a jak se zachovat při citlivých situacích v rodině.
Co je ale za mě nejdůležitější je že kniha cílí především na chudé nebo i zadlužené lidi co si myslí jak je nemožné se z kruhu dluhů a žití od výplaty k výplatě dostat. Říkám vám: jde to, jen musíte chtít ale chtít to tak moc jako chcete dýchat. 96%

Martin_Eli
09.11.2023 3 z 5

Jsou to takové základy finanční gramotnosti, pro úplné nováčky vhodné. Myšlenky v knize obsažené se neustále opakují a jsou ukazovány na reálných příbězích, propojení s Babylonem je poměrně zajímavé. Nicméně někoho, kdo chápe, co je úrok, že má investovat a že rozmarné utrácení k bohatství nevede, tak toho tato kniha již neobohatí.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Najbohatší muž v Babylone v seznamech

v Právě čtených23x