Nadbytoční přehled

Nadbytoční https://www.databazeknih.cz/img/books/73_/73328/nadbytocni-73328.jpg 4 508 508

Deklarace série

1. díl

Príbeh Anny, ktorá sa snaží len o to, aby aj ona mohla byť človekom. Dej knihy zasadený do budúcnosti, do roku 2140, keď už existuje liek na infarkt, rakovinu i aids, ponúka fantastický príbeh o túžbe žiť plnohodnotný život v spoločnosti, v ktorej sa ľudia rozdeľujú na tých, ktorí majú právo žiť, a na tých, ktorí sú navyše, pretože planéta sa preľudnila. Strhujúci a nepochybne dojímavý osud dieťaťa, ktorý vám nedovolí vydýchnuť, kým knihu nedočítate až do konca.... celý text

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: , Fragment (SK)

The Declaration , 2007

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nadbytoční. Přihlašte se a napište ho.

micha-ella
26.05.2020 4 z 5

Zadala jsem si název této knížky a zjistila jsem, že už jsem jí jednou četla, tehdy asi bez komentáře. Prolítla jsem jí znovu a celý děj si připomněla - téma přesně podle mého gusta, i když je to knížka pro mládež, líbila se mi. Ten příběh mohl být rozvitější, ale jako oddychovka mi jednoduchost nevadila.

Sabina335
07.04.2020 5 z 5

Děj se odehrává v roce 2140. lidé jsou nesmrtelní a proto hrozí přelidnění. Je přijata Deklarace, podle které se nesmí narodit dítě. Takové dítě je totiž Přebytečné a nemá právo na život. Hrdinové této knihy se s tím však rozhodnou bojovat.

Teii-hime
06.09.2019 3 z 5

Zajímavý námět a poutavý příběh, přestože děj často naivní a předvídatelný a postavy poněkud ploché, mám pro tenhle žánr zkrátka slabost.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nadbytoční v seznamech

v Právě čtených6x