Nablízku přehled

Nablízku https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/391449/bmid_nablizku-plb-391449.jpg 3 33 33

Smrtelný pád talentované mladé malířky Marianne všichni považují za tragickou nehodu. Jen její někdejší nejlepší přítelkyně Rowan tuší, že tady něco nehraje. Marianne trpěla ochromující závratí a dobrovolně by k okraji střechy nešla... Rowan a Marianne se před lety přestaly stýkat, ale ukazuje se, že malířka se před smrtí pokusila kamarádku opět kontaktovat. Rowan se tedy pouští do pátrání, aby tuhle záhadu i všechny další rozluštila. Byla Marianne opravdu jen nevinnou obětí? A jaké tajemství obě ženy tak dlouho rozdělovalo? Příběh z uměleckého prostředí si vás k sobě přitáhne blíž, než byste čekali.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: ekniha , Beta-Dobrovský

Keep You Close , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nablízku. Přihlašte se a napište ho.

Adriena838772
31.10.2023 3 z 5

Dotehle knížky se ne dokážu za číst první se mi líbila víc

ladyxx
30.10.2021 3 z 5

Kniha má hodně pomalý rozjezd a ani později se nedá čekat akční jízda, protože velká část děje se zaměřuje na zkoumání psychologie postav. Takové žánry mám ráda, ale v tomto díle autorka naservírovala rozuzlení, které se mi vůbec nelíbilo, a vzhledem k mystifikaci čtenáře hned v úvodu jsem dost zklamaná. Dle anotace měl příběh větší potenciál.

Pavlína2019
24.05.2021 odpad!

Bohužel, vůbec mě to nebavilo. Děj jsem přeskákala, abych věděla aspoň něco. Po 130. straně knihu odkládám. Ale z minulé knihy jsem byla nadšená.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nablízku v seznamech