Na ostrově přehled

Na ostrově
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/215136/mid_na-ostrove-215136.jpg 4 534 534

Na Maledivy se většinou jezdí na dovolenou. Třicetiletá učitelka Anna však bude na jednom z jejich ostrovů trávit léto neobvyklým způsobem. Má pomoci šestnáctiletému Týdžejovi dohnat školu, kterou zameškal kvůli boji se zákeřnou chorobou. Ani Týdžej si nepředstavoval, že bude trávit prázdniny...

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Na ostrově. Přihlašte se a napište ho.

E.T.007
24.05.2024 5 z 5

Skvelá oddychovka. Ja osobne nemám knihe čo vytknúť. Príjemná romantická linka, úžasné prostredie ostrova, sympatickí hlavní hrdinovia. Až mi je ľúto, že som ju už dočítala.

Peter73
11.08.2023 5 z 5

Knihu som mal už dlhšie v knižnici, kúpil som si ju na základe tématu - stroskotanci, mám rád knihy na variácie robinsoni a stroskotanci. Hodila sa mi do čitateľskej výzvy - zakázaná láska, takže nastal správny čas na jej prečítanie. V anotáciii je uvedené, že učiteľka a jej žiak prežijú leteckú havariu a sú spolu na opustenom ostrove.... Kniha ma prekvapila, je napísaná s citom pre gradáciu najmä čo sa týka vzťahu hlavných hrdinov, dej je až na pár malých detailov reálny, aj keď je to "pohľad amerického občana". Príbeh je určený najmä pre ženského čitateľa, ale autorka podáva situácie z pohľadu oboch hrdinov. Je to taký príbeh "robinsonov" zo začiatku 21. storočia. Kniha je spisovatelkina prvotina - pochvala za peknú knihú.

adela2230
29.06.2023 4 z 5

Není to špatná oddechovka, občas mi pasáže přišly povědomé s některými filmy, ale i tak se to četlo dobře.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Na ostrově v seznamech

v dalších seznamech3x