Na krchově přehled

Na krchově https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/443360/mid_na-krchove-3mN-443360.jpg 4 14 14

Příběh vypravuje o partě kluků a dívek, kteří jsou nuceni opustit dětský domov. Nikdo je nechce zaměstnat, protože nemají požadovanou praxi v oboru, který si vybrali. Jdou do míst, kde jeden z nich vyrůstal. A zde začíná temné období jejich života. Na místě, které je prokleté děsivou minulostí. V domě obklopeném lesy. V blízkosti řeky, kde táboří vodáci...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Na krchově. Přihlašte se a napište ho.

Aghatte
21.02.2024 5 z 5

Nemám iluze o lidstvu, ale po Tralala, Jako kus masa, Jako kat a tomto dílku už vážně světlo na konci tunelu nevidím.
Není jiného živého tvora na světě, který by záměrně trýznil druhého jen pro své zvrácené potěšení a uspokojení. To dokáže jenom tvor vzpřímený a tvor inteligentní.
Přestala jsem číst severské krimi pro přehršel barvitých násilných popisů, ale proti těmto knihám vypadají některé jako večerníčky. Navíc se stále uklidňuji tím, že jde o spisovatelovu fantazii a pokus zvednout prodejnost výčtem nechutností.
Čeká mě ještě Bára, ale tu se bojím otevřít, jelikož zřejmě půjde o děti, a to asi už nedám.
Budu muset teď číst Honzíkovu cestu i s družstevním vajíčkem, abych si vyčistila mozek a popisované scény zasunula někam, kde už je nenajdu.
O co hůře, dělo se to opravdu, a navíc v naší domovině. TO VŠECHNO.
Nikdo to nemyslel, a žijí lidé, co to zažili a někteří nepřežili.

Baja333
22.08.2021 5 z 5

Další kniha od autora, která nezklamala. Napínavé, děsivé a bolestné. Jen mě mrzí ten zvláštní závěr knihy...

LussyP
06.06.2021 5 z 5

Přečteno za dopoledne, vlastně moc nevím, co k tomu dodat. Zoufalství, bezmoc a ztracenost z knihy kouká všemi směry, příběh pěti kamarádů, co jsou vyhozeni z dětského domova a nemají kam jít, nemohou sehnat práci. Zoufalá doba žádá zoufalé činy. Co všechno si už museli zažít, čím si prošli, byli zvyknutí na řád, že se o ně někdo postará, ze dne na den vše zmizelo. A každý se s tím vyrovnává po svém...

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Na krchově v seznamech