Na kopci přehled

Na kopci
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/536534/bmid_na-kopci-661e7d146c6c9.jpg 4 272 272

Marie v dětství prožila událost, ze které se dodneška nemůže vzpamatovat. Vesnici na Šumavě, kde měla zjevení, věřící nyní uctívají jako poutní místo. Ona se jí však vyhýbá a odmítá podporovat šílenství, na které nemá jednotný názor ani samotná církev. Její příběh zaujme začínajícího novináře Milana, který zjišťuje, že údajný zázrak je obestřený podezřelými okolnostmi a nevysloveným tajemstvím. Jakou roli v něm vlastně Marie sehrála?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Na kopci. Přihlašte se a napište ho.

Jana283
16.05.2024 3 z 5

Chvilku trvalo než jsem se začetla. A když jsem se začetla, tak mi bylo jasné, jak se to bude vyvíjet...

Kopretinka784
27.04.2024 4 z 5

Jakmile vidím, že kniha získala nějakou cenu, tak jsem na ni o to víc zvědavá. Většinou zjištuji, že já bych ji tak neocenila. V tomto případě (a že už jsem od Březiny něco přečetla) bych ocenila, ale ne jako detektivku ale psychologický počin. Přestože jsem po několika stránkách tušila, co za zjevením bude, byla jsem zvědavá, jak to pan Březina odtajní. Způsob dávkování pravdy byl skvělý.
Zajímalo by mě i to první - neupravené vydání. Tak snad ho seženu. Každopádně knížku mohu jen doporučit.

Vesmich
23.04.2024 3 z 5

Je to takový ten žánr - Někdo přišel někam a tam se něco stalo. A protože se tam toho stalo opravdu hodně, tak se nic nestačilo stát pořádně. Chyť si svůj směr toho stávání se a zkus si to tak nějak domyslet, anebo to nech plynout a nebojuj s tím, že se to stalo divně.

Pád Númenoru, Panský dům a další knižní novinky (36. týden)

03.09.2023

Ocenění knihy (1)