Na dně: Příběh jedné anorexie a bulimie přehled

Na dně: Příběh jedné anorexie a bulimie https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/42326/na-dne-pribeh-jedne-anorexie-a-bulimie-42326.jpg 4 59 59

Autobiografický příběh dívky, která bojovala předlouhý zápas s oběma typy poruch příjmu potravy anorexií a bulímií. Sama tento boj nazývá „procházkou peklem“, označuje tak nekonečné roky, strávené v zajetí přejídání, zvracení, hladovění a polykání všemožných prášků, které jí měly pomoci ještě trochu zhubnout. Přestože byla několikrát hospitalizovaná, léčba nebyla úspěšná, a Marya zhubla až na 25 kg. Příběh je dosti děsivou výpovědí a současně velmi pravdivou výpovědí o životě s anorexií a bulímií.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Na dně: Příběh jedné anorexie a bulimie. Přihlašte se a napište ho.

KerliDepp
18.04.2024 3 z 5

Autobiografický příběh od této autorky který mě moc nenadchl. Dva umělečtí nevyrovnaní rodiče s dcerou anorektičkou a bulimičkou už od dětství. Autorka podlehla této nemoci velmi brzy a přichází tím o dětství a dospívání. Tohle je velmi smutné. Kniha je napsaná podle vzpomínek, které se spisovatelka snaží očividně nějak poskládat a na konci knihy sama přiznává, že jí to tak úplně nejde. Tudíž je kniha občas zmatečná a někdy přeskakující. Každopádně si nebere servítky a musím říct, že toho dost prožila i přesto, že přišla o klasické dospívání. Drogy, sex už ve 13ti, alkohol, zvracení, umělecký chaos v hlavě, honba za kariérou, porucha osobnosti, lži..

anet8843
21.09.2018 5 z 5

Jedna z nejpozoruhodnějších knih na toto téma, co jsem četla. Když jsem jí před lety četla, tak jsem chvílemi nemohla uvěřit, že to nejsou myšlenky opsané z mého deníku. Surová realita.

Kristina98
02.01.2016 5 z 5

Knihu jsem četla několikrát,kniha je čtivá a zajímavě napsaná,ocenuji hlavně autorčinu upřímnost

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Na dně: Příběh jedné anorexie a bulimie v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech1x

anorexie poruchy příjmu potravy bulimie

Autorovy knížky

Marya Hornbacher