Na dně (Limitovaná edice) přehled

Na dně (Limitovaná edice) https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/422254/bmid_aquaman-4-na-dne-limitovana-edice-poQ-422254.jpg 4 30 30

Král je… mrtev? Následkem šokující vraždy krále Atlantidy Arthura, kterého svět znal jako člena Ligy spravedlnosti Aquamana, se život v podmořském království radikálně proměnil. Atlantskou policii nahradili někdejší teroristé, velkou část teritoria drží pod kontrolou mafie a král Rath, který je odhodlaný učinit Atlantidu tak velkou, jak v minulosti ještě nikdy nebyla, má k dispozici arzenál smrtících zbraní a zacílil jej na svět na pevnině. Ale atlantskými slumy v hlubinách, kam slunce nedosáhne, se začínají šířit zvěsti o rebelovi. O podivně povědomém hrdinovi, k němuž se připojila tajemná a mocná žena jménem Delfína, a který se stane klíčovým hráčem spiknutí předznamenávajícího občanskou válku! A když zvěsti o návratu krále Arthura dosáhnou i na souš, přísahá lady Mera ze svého exilu, že ho najde. Liga spravedlnosti jí však pomoct nedokáže. Otevře jí cestu do Atlantidy Mladý titán Tempest? A zjistí, zda je „Aquaman“ opravdu tím, kým se zdá být?... celý text

Literatura světová Komiksy Fantasy
Vydáno: , BB art

Aquaman 4: Underworld , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Na dně (Limitovaná edice). Přihlašte se a napište ho.

r0st4
02.05.2021 5 z 5

Za mě zatím jednoznačně nejlepší díl! Abnett roztáčí všechna kolečka na nejvyšší rychlost a přímo před očima čtenáře rozjíždí peckovní kombinaci akce a skoro-až-politického thrilleru.

Hlavní hvězdou tohohle booku je pro mě nicméně Stjepan Šejić, jehož kresbu jsem doteď nevěděl, že v Aquamenovské řadě nutně potřebuju! Jeho poloumělecký styl Atlantidě extrémně sedí a s faktem, že v dalších sešitech absentuje, se budu těžko smiřovat.

Adasin
10.07.2020 5 z 5

S každým dílem lepší a lepší. Tohle se četlo samo, najednou byl konec a já ani nevěděla jak. Konečně opravdu zajímavý jednotný příběh (bez zbytečných odboček, dobře napsané zvraty, postavy, skvělé tempo, nádherná kresba. Aquaman pro mě asi nikdy nebyl víc cool. Výtečné. 10/10

hroubek
18.05.2020 4 z 5

Opět výborný komiks. Od scénáře až po kresbu. Dan Abnett skvěle pracuje s Aquamanem jako postavou. Takový vývoj v průběhu série. Pochopení, smíření se neúspěchem a poučení se z vlastních chyb. Je to radost číst. A to samé se týká i Mery, která je opravdu moc dobře napsaná. Kresba se mi hodně líbila a je to změna, na kterou je potřeba si zvyknout, naštěstí to netrvá dlouho. Samotný příběh je strhující, a velmi pěkně graduje a líbilo se mi vysvětlení proč se třeba nezapojí Liga nebo někdo jiný. Moc se těším na další díl.

Knižní novinky (43. týden)

20.10.2019

Kniha Na dně (Limitovaná edice) v seznamech