Mýty o celulitidě: Nejde o tuk, ale o tkáň přehled

Mýty o celulitidě: Nejde o tuk, ale o tkáň
https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/378607/bmid_myty-o-celulitide-nejde-o-tuk-ale-o-lLN-378607.jpg 4 8 8

Zapomeňte na vše, co jste celulitidě četli a slyšeli – je to mýtus! Ashley Black, specialistka na tělesné tkáně a kondiční trenérka celebrit, vám odhalí tajemství, které navždy tmění váš pohled a přístup k celulitidě. Po celá léta jsme si mysleli, že celulitida je problém s tukem. Jenže celulitidu mají i hubené dívky, které pravidelně cvičí, dívky se sedavým zaměstnáním i starší ženy. Nejste sama! Celulitidu má 90% žen. Tukové buňky jsou uloženy v takzvané fascii, se kterou lze aůe dobře manipulovat. Nyní máte možnost poznat způsoby, jak celulitidu efektivně zničit a tím změnit svůj život jednou provždy!... celý text

Osobní rozvoj a styl Zdraví
Vydáno: , Omega

The Cellulite Myth: It's Not Fat, It's Fascia , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mýty o celulitidě: Nejde o tuk, ale o tkáň. Přihlašte se a napište ho.

Angelika92
03.03.2022 1 z 5

Kniha o produktu autorky. Aniž by jste si nekoupili její produkt, tak se nedozvíte jestli je to pravdivé nebo ne.

jana9561
06.07.2020 3 z 5

První část knihy popisuje, co je to celulitida a kde se odehrává. Následuje návod na otestování toho, abyste zjistily, jakou máte. Druhá část knihy je propagací produktu vytvořeného autorkou. Kniha není o mýtech, nedoporučuji, pokud si produkt autorky na odstranění celulitidy nechcete koupit a prozkoušet.

clare01
07.03.2019 4 z 5

Možná jsem naivní, ale já to té Ashley opravdu žeru. Celulitida je prostě zlo a je uklidňující zjistit, že nevzniká kvůli tuku (tato teorie mi vždycky přišla zvláštní, protože celulitidu mají i hubení lidé), ale kvůli tzv. fasciím. Kniha není jen o celulitidě, ale celkově o zdraví, protože fascie se týkají celého těla. Sama autorka se původně nezaměřovala na léčbu celulitidy, ale na léčbu celého těla, protože si prošla revmatoidní artritidou a hledala řešení, jak z toho ven. Všechno v knize mi dávalo smysl, tak jsem si Fascia Blaster objednala. Teď už jsem jen zvědavá na výsledek.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Mýty o celulitidě: Nejde o tuk, ale o tkáň v seznamech

celulitida

Autoři knihy