Mystik a učitel František Drtikol přehled

Mystik a učitel František Drtikol https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/19762/mid_mystik-a-ucitel-frantisek-drtikol-uwQ-19762.jpg 5 25 25

Kniha o hledání životní i umělecké pravdy umělce, fotografa a filosofa, duchovního Mistra. Výběr z Drtikolova duchovně-filosofického odkazu, poznámky, korespondence, vzpomínky přátel.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mystik a učitel František Drtikol. Přihlašte se a napište ho.

knihyKeMne
06.04.2021

Přečetla jsem prvních 100 stran knihy a odkládám. Pan Funk na něj napsal opravdu chvalozpěv. Zároveň však vysvětlil, že buddhismus byl překonán Kristem a tak být probuzený je prý cesta, která měla smysl dřív, dokud jiné nebylo. Docela mi tím zamotal hlavu, takže jestli pan Drtikol byl "jen" buddhista, nějak ze mě vyprchal zájem si od něj něco vzít.

Uruana
22.03.2021 5 z 5

Dnes už se směju tomu jak jsem před lety u knihy plakala, že někdo píše o tom ,,mém" ,chápe to a nejsem tu ,,sama".

Balsekar
24.03.2019 4 z 5

Taková před-verze Duchovní cesty (F. Drtikol). Kniha je to užitečná, přestože Duchovní cesta je přesnější a pečlivěji sestavena (vydavatel S. Doležal).

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Mystik a učitel František Drtikol v seznamech

v Právě čtených3x