Myši patří do nebe přehled

Myši patří do nebe https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/339874/mid_mysi-patri-do-nebe-Ubw-339874.png 4 195 195

Dobrodružství myšky Šupito začíná dramaticky. Myška utíká cestou necestou před lišákem, který ji pronásleduje, a zřítí se z příkrého srázu do propasti. Když se Šupito probudí, uvidí před sebou malou rozpláclou myšku. Ta myška se nehýbá a – vždyť je to ona! A kolemjdoucí sestřenice Žerebrouky, která se s ní vesele pouští do řeči, přece loni umrzla v lese! Co se to jen děje? Čtenáře čeká nejedno překvapení, protože – myši patří do nebe, ale jenom na skok!... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Myši patří do nebe. Přihlašte se a napište ho.

helusa2
20.01.2024 5 z 5

Moc pěkná a nápaditá knížka se zajímavými myš/lenkami :-) Indiánská jména mě také dost bavila :-D

KlérTomson
03.01.2024 5 z 5

Knihu jsem četla až po filmu. Jak už je tu zmíněno, nejde srovnat knížka o 100 stranách s celovečerním filmem. Obojí se mi moc líbí, ale kniha je spíše volnou inspirací k filmu. Psaná velmi čtivě a citlivě.

StateOliver
13.08.2023 4 z 5

Líbilo se mi to, zavedlo mě to až do nebe . Dal jsem tomu čtyři hvězdičky, protože to bylo moc krátké.

Knižní novinky (20.3. - 26.3.)

21.03.2017

Ocenění knihy (2)

2007 - Zlatá stuha (Literární část: Beletrie pro děti)
2007 - Magnesia Litera (Litera za knihu pro děti a mládež)

Kniha Myši patří do nebe v seznamech

v Právě čtených4x
v dalších seznamech6x