Mylišáci přehled

Mylišáci
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/502491/bmid_mylisaci-hkD-502491.jpg 5 8 8

Rozverný myšák a rozumbrada lišák, to jsou Mylišáci! Patří mezi nejoblíbenější postavičky časopisu Puntík. Pojďte se začíst do jejich příběhů! Zvířátka hospodaří v útulné noře ve smrkovém lese a spolu s ostatními kamarády zažívají spoustu legrace i dobrodružství. Jak se jim podaří přivolat déšť? Co jim provede zlotřilá kuna? Čím vystrnadí blešky z kožichu? Knížka barevných komiksů plných laskavého humoru jistě pobaví celou rodinu. Pro děti a dospělé od 3 let.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mylišáci. Přihlašte se a napište ho.

Knihomolka506
18.05.2024 5 z 5

Příběhy milé zvířecí dvojice mohou čtenáři znát z dětského časopisu Puntík. No.. až na mě :) Tento časopis se ke mě nikdy nějak nedostal , ale o to více jsem ráda, že jsem na tyto příhody narazila v knihovně v knižní podobě. Teda.. v komiksové. Psáno na bázi přírody a její každodennosti.

huhuhu
19.02.2023 5 z 5

Příběhy Mylišáků, tj. myšáka a lišáka, známe z časopisu Puntík. Pětiletý syn si je oblíbil, tak je teď máme doma i v knižní podobě. Milé a laskavé čtení pro předškolní i mladší školní děti.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Mylišáci v seznamech

v Právě čtených3x