My správne ženy přehled

My správne ženy
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/346063/mid_my-spravne-zeny-RXi-346063.jpg 4 231 231

Americká spisovateľka Betty MacDonaldová, autorka obľúbených románov Vajce a ja, Mary a ja, Ja to zvládnem, neopakovateľne vtipne rozpráva dramatické zážitky svojej rodiny zo sťahovania a z pobytu na ostrove Vashon. Okrem divej prírody a neodbytných susedov má Betty najväčšie problémy s dospievajúcimi dcérami, ich láskami a množstvom kamarátov...... celý text

Literatura naučná Biografie a memoáry
Vydáno: , Mladé letá

Onion in the Stew , 1953

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize My správne ženy. Přihlašte se a napište ho.

ivetka859
27.03.2024 4 z 5

Poslední, čtvrtý díl autorčiny životopisné série. Byl ze všech asi nejslabší. Měla jsem pocit, jak kdyby byla autorka nucená ho napsat, dotáhnout vypravování o svém mateřství, a tak plnila stránky a odstavce, hlavně aby to bylo. Chyběl tomu sled, chronologie, a tak mi to vůbec neutíkalo.
Na druhou stranu styl B. MacD. je úderný, rázný a sympatický. Zároveň to je náhled do běžné domácnosti 40. a 50.let, ačkoli dnešním jazykem.

mia.com
06.11.2022 4 z 5

Tento díl mě bavil asi nejvíce. Autorka má opravdu talent popsat veškeré strasti života na ostrově s lehkostí. Já bych tam teda žít nechtěla.

janina66
30.08.2022 3 z 5

Naštěstí jsem vyposlechla audio, ale mě osobně to neoslovilo. Je to o životě na ostrově a problémy s dospívajícími dcerami. Ale kniha mi přišla dost násilně vtipná.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha My správne ženy v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech1x