Muži s dýmkou přehled

Muži s dýmkou https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/136523/muzi-s-dymkou-136523.jpg 4 13 13

Publikace, která chce být jakýmsi elementárním uvedením do detektivního žánru, seznamuje s detektivní povídkou od jejího počátku až po současnost, jsou zde zastoupení E. A. Poe (Odcizený dopis), A. C. Doyle (Dobrodružství se šesti Napoleony), M. Leblanc (Arsène Lupin ve vězení), G. K. Chesterton (Hlava Caesarova), A. Christieová (Ztracená školačka), K. Čapek (Pád rodu Votických), F. W. Crofts (Hlavička od Greuze), H. Pentecost (Mluvící tele). Vedle zasvěceného úvodu přináší kniha medailónky o autorech, historii detektivní literatury a souhrn toho, co má znát čtenář detektivek.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Muži s dýmkou. Přihlašte se a napište ho.

cukrovka
05.12.2022 5 z 5

Detektivní klasika. Vybrané povídky a autoři dobře reprezentují tento žánr. Příjemné čtení.

Mateo67
22.07.2021 3 z 5

Posloucháno kvůli výzvě a rozhodně to nebyla ztráta času. Výborně namluveno, příjemný návrat k tradiční detektivce a klasikům žánru.

viweb
14.01.2021 5 z 5

Nádherná klasika! Nikdy neomrzí! Poslechnuto jako audiokniha. Super přečetli pan Moravec a Brabec.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Muži s dýmkou v seznamech

v dalších seznamech1x