Muž v zástěře přehled

Muž v zástěře
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344779/bmid_muz-v-zastere-PwI-344779.jpg 5 49 49

Autor nerad lže a ke lži se uchyluje jen tehdy, když musí; potom takovou lež nazývá tvůrčí fantazií, která má v tomto případě povznést povídání o tak všední věci, jako je příprava pokrmů, až na úroveň téměř literárního díla.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Muž v zástěře. Přihlašte se a napište ho.

sakro
19.03.2023 5 z 5

Miluji humor Achille Gregora, rád se vracím ke všem jeho knihám. Ale skloubit příjemný a inteligentní humor s gastronomií (byť s gastronomií socialistickou a tedy chudobnou), to je prostě majstštyk. Jednoduše skvělé čtení.

n.ezn.amy
13.08.2020 5 z 5

Když jsem začal bydlet poprvé sám, tak toto byla moje první kuchařka, podle které jsem začal vařit. Je psána netradičně formou vtipných povídek , u kterých se člověk nejen pobaví, ale i naučí pár dobrých receptů.

engelbert
16.10.2019 4 z 5

Kdybych měl šunku udělám si hemenex, ale nemám vajíčka. Skvělé povídky provázejí recepty, které dnes zřetelně působí zastarale. Jenže jak tehdy vařit světovou kuchyni bez surovin?

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Muž v zástěře v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech2x