Muž od Michelina přehled

Muž od Michelina https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/49425/bmid_muz-od-michelina-V4Q-49425.jpg 4 16 16

To čím je pro křesťana Bible, pro muslima Korán a pro buddhisty učení Buddhovo, tím je pro cestovatele a gurmána průvodce Michelin. A cestujete-li po Francii jako Gerald Durrell v povídce Muž od Michelina, stane se Michelin vaším nepostradatelným společníkem, malým, tlustým a červeným stejně jako mnoho francouzských venkovanů. Brzy se ale ukáže, jak výrazně se realita liší od skutečnosti zobrazené průvodcem...... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Garamond

The Michelin Man , 2008

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Muž od Michelina. Přihlašte se a napište ho.

gretl74
06.01.2020 4 z 5

Mám ráda knížky s příběhem z oblasti gastronomie, tak mne název samozřejmě nalákal. Dostala jsem něco úplně jiného, než jsem očekávala - a bylo to něco naprosto skvělého a úžasného. Tenoučké dílko (které se maskuje tím, že je dvoujazyčné, takže stránky letí jak splašené) sestávající ze dvou povídek. První "michelinská" měla naprosto "nemichelinské finále", druhá s atmosférou tak krásně strašidelnou, že by se za ní nemusel stydět sám hrabě Drákula. Za mne 4,5* - zatím 4, ale možná si to ještě rozmyslím ,)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Muž od Michelina v seznamech

v dalších seznamech1x