Muž, ktorý sa hral na Boha přehled

Muž, ktorý sa hral na Boha
https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/147462/muz-ktory-sa-hral-na-boha-147462.jpg 4 309 309

Je veľa spôsobov, ako umrieť. V hypermodernej nemocnici sa k nim pridruží ďalší - najstrašnejší zo všetkých. Mladá lekárka Cassandra Kingsleyová oddane ľúbi svojho manžela Thomasa, vynikajúceho kardiochirurga, ktorý ako prvý použil novú, úspešnú metódu operácie srdca a získal pocit, že je všemohúci, lebo často rozhoduje o ľudskom bytí či nebytí.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Ikar (SK)

The Godplayer , 1983

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Muž, ktorý sa hral na Boha. Přihlašte se a napište ho.

Marfuška89
13.05.2024 2 z 5

Z této knihy mám po dočtení zvláštní pocity... Napsáno je to čtivě, tím, že je to uzoučká kniha, tak to odsýpalo rychle. Téma je zajímavé, ale mám pocit, že autor už nevěděl jak to dál rozvíjet, tak jen oznámí čtenářům, kdo je vrah, něco se stane a konec. A epilog? Za mě naprosto zbytečné.
Druhá kniha v rámci čtenářského klubu. Abych pravdu řekla, tak jsem knihu přečetla tak rychle, abych jí měla už za sebou a mohla začít číst něco jiného.

Isfio
20.04.2023 1 z 5

Príšerné nudné, stále sa riešia manželské problémy dvojice, zápletka je od začiatku jasná a predvídateľná. Taký copy&paste príklad ako rýchlo napísať ďalšiu knihu.

leleia
15.12.2021 2 z 5

Přečteno kvůli čtenářské výzvě. Otec má doma Cooka plnou poličku, opravdu jsem čekala víc... Byla to vlastně docela nuda.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Muž, ktorý sa hral na Boha v seznamech

v dalších seznamech1x