Mutácia přehled

Mutácia https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/195432/mid_mutacia-jh4-195432.jpg 4 239 239

Genetický inžinier a psychiatrička majú prostredníctvom umelého oplodnenia a náhradnej matky dieťa. Chlapec je od malička génius, chýba mu však zmysel pre ľudské hodnoty. V treťom roku jeho inteligencia poklesne...

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Danubiapress

Mutation , 1989

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mutácia. Přihlašte se a napište ho.

Bakana
01.12.2023 3 z 5

Mně tedy neskutečně iritovalo, jak snadno Viktor přicházel k informacím. Přijde úplně cizí chlap za přednostou patologie a řekne: “Hele, já jsem taky doktor, můj syn tady umřel na rakovinu, dejte mi vzorek jeho jater. “ A přednosta odpoví: “Beze všeho, kolik toho chcete?
Takhle to přece nefungovalo ani před těmi 30 lety nebo kdy to vlastně byla knížka napsaná.

Lady.Lucrezia
30.11.2023 5 z 5

Kniha, která má spád, částečně předvídatelná, ale ani tak to nic nemění na příjemném čtení.

denib
15.11.2023 3 z 5

Příběh i nápad dobrý, styl psaní velmi čtivý. Ale nemůžu pominout (a prominout), že postavy jednají dle mého dost nelogicky a nepravděpodobně. Ať už se jedná o geniální dítě nebo jeho "obyčejné" rodiče. Závěrečné scény byly dost přehnané. A když něco vnímám jako velmi nepravděpodobné, tak mě to v napětí neudrží.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Mutácia v seznamech

v Právě čtených2x