Mrtvé oči Londýna přehled

Mrtvé oči Londýna https://www.databazeknih.cz/img/books/64_/64265/mrtve-oci-londyna-64265.jpg 4 132 132

Napínavé dobrodružství mladého policejního inspektora, který odhalí tlupu gangsterů ve zdánlivě počestném útulku pro londýnské slepce, vrcholí riskantní akcí, jejíž výsledek odhalí skutečného pachatele a navíc inspektorovi umožní sňatek s půvabnou dědičkou.

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Vyšehrad

The Dark Eyes of London , 1924

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mrtvé oči Londýna. Přihlašte se a napište ho.

Jara.v
29.01.2024 5 z 5

Obálka i název působí agresivně, ale byla jsem mile překvapena, jaká hezká detektivka se z toho vyklubala. Chvílemi to působilo až jako parodie, ale děj a styl psaní byl skvělý a najednou byla kniha prostě přečtená. Žádná hluchá místa a zbytečné rozepisování. Díky čtenářské výzvě za téma č. 14. Připisuji si knihu mezi oblíbené.

iskovsky
25.08.2023 3 z 5

neviem prečo, ale pri čítaní som si stále predstavoval ako by sa to dalo krásne sparodovať a sfilmovať v štýle Adéla ještě nevečeřela....

Ladys
17.06.2023 5 z 5

Milé překvapení. Vážně.
Myslel jsem, že s pověstí braku vzdám zvědavost na tuto knihu, odložím ji a upadne v zapomnění. A ejhle.
Nejen že jsem knihu neodložil, ale já jí dočetl a to s příjemným pocitem, že kniha má to, co by stará, generacemi ověřená, lehká, dobrodružná a napínavá kniha měla mít.
Zločinné padouchy, neohroženého policistu, odvážnou dívku, ale v nesnázích a nezapomínejme na důležité dekorace. Tajné vchody, utajené místnosti a atmosféru až hororovou.
Knihu jsem si užil a rozhodně se za čas k autorovu dílu zase vrátím.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Mrtvé oči Londýna v seznamech

v dalších seznamech1x