Mrcha na koni přehled

Mrcha na koni https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/354650/bmid_mrcha-na-koni-C78-354650.jpg 3 32 32

"Nevěřte ani nejlepší přítelkyni…" Co se stane, když se někomu svěříte a on toho zneužije? Může vám to definitivně zničit život. Chytré ženy tuší, že manželům by o svém nitru neměly říkat úplně všechno... Tajemství, touhy a pochybnosti, s nimiž se trápí, a také chyby a přešlapy, kterých se v životě dopustily, raději svěřují nejlepší kamarádce. Co když se ale ze spolehlivé „vrby“ stane nebezpečná potvora?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mrcha na koni. Přihlašte se a napište ho.

Cher
27.10.2021 4 z 5

Příběh je čtivý. Ze života, ale spíš smutný. Hlavní postava mi tedy občas přišla hodně hloupá.

Ivuska.09
27.12.2018

Mám pocit, že jsem četla zcela jinou knihu než ten, kdo tvrdí, že je zábavná. To bohužel zdaleka není. Hořký román o tom, jak moc se život může zvrhnout, když si nevážíte toho, co máte. Jenže co hlavní hrdinka vlastně měla?

Lejdus
13.10.2018 4 z 5

Tohle se opravdu povedlo. Kniha je zábavná, někdy až absurdní scénáře života, ale věřím, že některé části mohou být zcela reálné.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Mrcha na koni v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x