Mrazivé příběhy přehled

Mrazivé příběhy https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/134750/mrazive-pribehy-134750.jpg 4 28 28

Chcete vědět, jaká tajemství skrývá starý dům v bažinách, kam byste se raději neměli vydat na dovolenou, co se vlastně stalo hluboko v lesích, jakým krmivem udělat největší radost svým rybičkám, kdo nejlépe ochrání hřbitov před vandaly, jakou slavnostní krmi jste vlastně okusili na včerejším divokém večírku, co s nepříjemnou učitelkou či neschopným uživatelem počítače? Chcete se setkat s démony a šílenými zabijáky? Chcete prožít nejrůznější noční můry? Máte rádi černý humor? Pak si přečtěte Mrazivé příběhy.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mrazivé příběhy. Přihlašte se a napište ho.

Emik87
23.02.2024 4 z 5

Některé povídky sedly více, některé méně, ale celkově se knížka četla dobře.

Mirin1349
30.06.2021 2 z 5

Z knihy mám rozporuplné pocity, ale tak to někdy u sborníku povídek bývá. Pár povídek bylo opravdu dobrých a klidně bych si je přečetla ještě jednou. Paradoxně to ale byly povídky, které s hororem moc společného neměly. Valná většina z nich ale byla průměrná a žádné emoce ve mně nezanechala. Bohužel dost z nich bylo navíc i vyloženě chabých a co hůř, přišlo mi, že vykrádají příběhy z Věřte nevěřte nebo Černé sanitky. Po těchto autorech už v budoucnu s největší pravděpodobností nesáhnu.

cori
13.05.2021 3 z 5

Sbírka obsahuje celkem 48 povídek, většinou se jedná o mikropovídky na 2 stránky. Pointy těchto mikropovídek jsou dost chabé. Více se mi líbily delší práce parodicky zaměřené (Běsnící mutace - parodie na Akta X a agenty, Vraždy v Sitdownu - parodie na anglické detektivky). V paměti mě uvízla Domobrana (o doktoru historie, který chrání hřbitov před vandaly) a Dostaly už rybičky nažrat? (parodie na jihoamerické telenovely). Strašidelná byla i Pohovka (z bazaru) a Tvář za zdí (strašidelný dům uprostřed močálů).

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Mrazivé příběhy v seznamech

v Právě čtených1x