Mozaika přehled

Mozaika https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/225052/mid_mozaika-225052.jpg 4 2 2

Podtitul: Úvahy pramenící z hledání odpovědí na provokující otázky Úvahy pramenící z hledání odpovědí na provokující otázky. Knihu tvoří třicítka autorových esejí. Některé vznikly úpravou kázání, jiné ze zamyšlení publikovaných v internetových diskuzích a některé byly tzv. "psány do šuplíku". Autor v sobě nezapře psychologa, ale přesnější je říci, že eseje zúročují jeho rozhled získaný studiem teologie v zahraničí, zkušenost z pastorace a duchovního doprovázení v rámci manželských setkání i poznatky získané dálkovým studiem psychologie. To vše tvoří zajímavou mozaiku, v níž se autor snaží aplikovat křesťanské poselství do dnešní doby a nevyhýbá se přitom aktuálním (a někdy provokativním) tématům.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mozaika. Přihlašte se a napište ho.

Sareen
08.12.2014 4 z 5

Úvahy nad životem, vírou, lidskostí, láskou a svědomím v prostých lidských příbězích přinášejí jakási ponaučení, snad ponoukají k úvahám dalším, jak se přiblížit jeden druhému, jak žít. Autora znám osobně a knihu považuji za dobrou společnici nejen pro delší podzimní večery.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Mozaika v seznamech

eseje prvotina