Moto GP - Historie slavného závodu ve fotografiích přehled

Moto GP - Historie slavného závodu ve fotografiích
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/505274/bmid_moto-gp-historie-slavneho-zavodu-ve-5ir-505274.jpg 4 1 1

Vzrušující podívaná na divoké dějiny nejrychlejšího sportu na dvou kolech! Sledujte vývoj MotoGP dekádu za dekádou. Závodní tratě, zásadní události, jezdci, jejich výkony a neuvěřitelné stroje, jimiž ovládli okruhy i srdce milionů fanoušků napříč světem. Kniha je plná fotografií a postřehů největších osobností motocyklového světa a představuje tak dokonalou oslavu tohoto prestižního sportu.... celý text

Literatura naučná Historie Sport
Vydáno: , CPress

Moto GP: the Illustrated History

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Moto GP - Historie slavného závodu ve fotografiích. Přihlašte se a napište ho.

Auto999
01.09.2023 4 z 5

Hezká kniha, nadpis z úvodní stánky je zavádějící, kniha totiž kromě nádherných fotografií obsahuje i spoustu textu. Za jedno historii mistrovství světa silničních motocyklů na okruzích a za druhé biografii nejlepších závodníků např. Rossi, Agostini, Stoner, Rainey, Schwantz. Fotografií je spoustu, ale úplně chybí jakákoliv statistika a knihu kazí i to, že je zaměřená pouze na třídy 125, 250, 500 ccm popř. Moto3, Moto2 a MotoGP. Úplně vynechává sajdkáry, a ostatní třídy, které se v minulosti jezdili: např. 50, 80 a 350 ccm.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Moto GP - Historie slavného závodu ve fotografiích v seznamech

v dalších seznamech1x

motocyklový sport závody motocyklů na okruzích

Autorovy knížky

Michael Scott