Motiv koní přehled

Motiv koní https://www.databazeknih.cz/img/books/83_/832/mid_motiv-koni-y6H-832.jpg 4 228 228

Charles Todd, hrdina příběhu, je malíř portrétů dostihových koní, a především chlapík se smyslem pro spravedlnost. Vražda Reginy, ženy jeho bratrance, a požár v domě bohaté vdovy Maisie otevírají Charlesovi a jeho přátelům Jikovi a Sáře cestu ke skupině padělatelů významných malířských děl a podvodníků velkého kalibru. Než se spravedlnost dostane ke slovu a zvítězí, čtenář prožije spolu s hrdinou mnohá nebezpečí a překvapení, která mají ráz tvrdých a nesmlouvavých střetů. (nakladatel)... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Olympia

In the Frame , 1976

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Motiv koní. Přihlašte se a napište ho.

soukroma
07.12.2023 4 z 5

(SPOILER) Podle všeho jsem četla před sedmi lety, ale vůbec si ji nepamatuji... Nové čtení mne pozitivně překvapilo svižností a negativně brutalitou skrývající se za obchodem s padělanými obrazy. Příjemný byl výlet do Austrálie: Sydney, Melbourne, Alice Springs, a aspoň na doslech australský národní dostih (koně a dostihy byli tentokrát hodně na okraji, spíš jen na plátně). Hlavní hrdina z toho všeho se zdravou kůží tedy nevyšel, ale je mladý a silný a zotavuje se... Pocit zadostiučinění z rozbití mezinárodního gangu mu k tomu určitě jen prospěje.

Luigi1
29.07.2023 4 z 5

Dalo se číst aniž by to čtenáře nějak unavovalo

petrarka72
28.07.2023 4 z 5

Ano, tohle je detektivní klasika. Oproti jiným francisovkám zběsilé tempo, větší porce humoru - špičkování mezi Jikem a Toddem je fajn - a pocta Austrálii.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Motiv koní v seznamech

v dalších seznamech4x