Zvodná Christiana přehled

Zvodná Christiana https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/162289/zvodna-christiana-162289.jpg 4 111 111

Pokračovanie ságy rodu Montgomeryovcov, ktorú sme sledovali v jednotlivých dieloch Zamatovej série. Osudy potomkov hlavných hrdinov sledujeme v Amerike. Dcéra bohatého podnikateľa, reportérka Christiana sa ocitne v situácií, keď sa musí rozhodnúť pre jedného z mužov a rozhodnutie je veľmi chúlostivé...

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

The Temptress , 1986

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zvodná Christiana. Přihlašte se a napište ho.

Aghatte
14.01.2024 1 z 5

Já jsem tedy Deveraux na chuť nepřišla.
Zkusila jsem tuto knihu, koupena za 5kč vyřazenou z knihovny, a odnáším do knihobudky, třeba někdo lépe ocení.
Slátanina, zbytečně popsaný papír, je milion jiných knížek, které přečtu raději.

wielka
16.01.2022 2 z 5

Hm... taka historicka romanca... akoze dobrodruzna, nebezpecna, romanticka, chcela byt aj vtipna... z nudy ok, ale druhykrat by som ju urcite necitala.

lendinka.k
01.11.2021 5 z 5

Dobrodružné odpočinkové čtení s romantickým příběhem a trochou humoru. Hrdinka měla kuráž, ale zároveň byla často dost nejistá - mě to přišlo docela uvěřitelné. A hlavní hrdina byl ještě více matoucí - dokonce jsem si ho i uměla představit spíše jako padoucha. Jsem ráda, když postavy nejsou jednoznačně vyhraněné - nikdo není úplně dobrý nebo úplně špatný. Už už to vypadalo na to, že tentokrát se happy-end konat nebude, ale to by nesměla být Deveraux, akorát nás chtěla více napínat :-) Pár narážek na sérii, ale kniha se dá číst úplně samostatně, na děj to vůbec nemá vliv.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zvodná Christiana v seznamech

v Právě čtených1x