Rytier v zlatej zbroji přehled

Rytier v zlatej zbroji https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/112139/rytier-v-zlatej-zbroji-112139.jpg 4 272 272

Montgomeryovi série

< 19. díl

Mladá Američanka Douless cestuje so svojím priateľom Robertom po Anglicku, aby sa lepšie spoznali. Po prudkej hádke sa ocitne sama v starobylom anglickom kostolíku a rozplače sa na náhrobnej doske sira Stafforda. Jej slzy dojmú krásneho šľachtica a privolajú ho späť cez priepasť času do súčasnosti. Obaja prežijú spolu nezabudnuteľné ľúbostné dobrodružstvo, ktoré v Dougless zanechá krásnu spomienku na celý život.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rytier v zlatej zbroji. Přihlašte se a napište ho.

Analady
01.11.2023 2 z 5

Tuto knížku jsem poprvé četla v 18 letech a tehdy se mi moc líbila. Vlastně díky ní jsem našla zálibu ve čtení. Dlouho jsem si říkala, že si ji jednou musím přečíst znovu. A teď kvůli čtenářské výzvě k tomu byla ideální příležitost. Těšila jsem se na romantiku, ale překvapivě mě tentokrát čtení ani zdaleka tak nebavilo. Škoda.

dasa8349
21.05.2023 5 z 5

Tuto knihu jsem si přečetla už po několikáté. Neschází v nich smutek ani
humor. Tuto autorku mám ráda.

Anor505
22.01.2023 3 z 5

Knihu jsem si vybrala do čtenářské výzvy. Hledala jsem něco jednoduššího, protože 16. století není můj šálek kávy. A jsem kupodivu docela spokojená, knížka splnila svůj účel.
V první polovině jsem se i zasmála, pak přišlo ono 16. století, kterým jsem se nečekaně rychle prokousala až do konce. Sice to byla blbina, ale v tomhle žánru to rozhodně nebylo špatné. =)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Rytier v zlatej zbroji v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech4x