Momentálne som mŕtvy, zavolajte neskôr přehled

Momentálne som mŕtvy, zavolajte neskôr https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/16281/momentalne-som-mrtvy-zavolajte-nesk-r-16281.jpg 5 28 28

„Počúvajte, ja celý život nehovorím pravdu, ani v súkromí, ani na verejnosti, ja celý život len fabulujem a fabulujem. Až umriem, tak sa budú musieť mojimi pamäťami zaoberať vedecké ústavy a lámať si hlavu, čo je beletria a čo sú fakty.“ To o sebe tvrdil Július Satinský – herec, komik, spisovateľ, kamarát, milujúci otec a manžel a taktiež brat všetkých ľudí, ktorí majú srdce, rozum a zmysel pre humor. Nie je jednoduché vyrovnať sa s jeho odchodom. Vracia sa k nám prostredníctvom knižky, ktorá vznikla zo spomienok jeho ženy, detí, priateľov i jeho vlastných a ktorá prináša veľa exkluzívnych, doteraz nepublikovaných materiálov: ukážky zo súkromnej korešpondencie, fotografie, na ktorých si sám vyberá miesto posledného odpočinku, aj zábery zo súkromného pohrebu... Text ilustruje bohatá fotodokumentácia.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Momentálne som mŕtvy, zavolajte neskôr. Přihlašte se a napište ho.

Jenulka94
23.02.2023 5 z 5

Memoárová kniha je obohacena fejetony a postřehy J.Satinského. Milé a nenáročné čtení, které potěší příznivce tohoto herce, ale i náhodného čtenáře.

lucifuk
20.03.2013 5 z 5

Keď mám pocit, že v mojom živote nie je všetko tak ako má byť, že sa mi nedarí a všetko sa spriahlo proti mne, siahnem po tejto knihe, prečítam si čoo to zo života majstra Satinského a hned mi je lepšie. Netreba všetko brať tak vážne

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Momentálne som mŕtvy, zavolajte neskôr v seznamech

v dalších seznamech1x

Július Satinský