Molly vo svete neopätovaných lások přehled

Molly vo svete neopätovaných lások https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/404408/bmid_molly-vo-svete-neopatovanych-lasok-u7f-404408.jpeg 4 350 350

Sedemnásťročná Molly vie všetko o neopätovanej láske – zažila ju presne 26 ráz. Zamiluje sa na počkanie – a ešte rýchlejšie sama seba presvedčí, že to nemá význam. Aj preto sa jej tieto milostné neúspechy darilo vždy udržať v tajnosti. Lebo jediného sa Molly bojí viac než hocičoho na svete - odmietnutia. A tak je opatrná. Dievčatá, čo nosia veľkosť XXL, sa predsa vždy musia mať na pozore. Keď si však jej sestra dvojča nájde priateľku a spolu s ňou do ich života vstúpi aj frajerkin neskutočne dobre vyzerajúci hipsterský kamoš, Molly získa novú nádej na lásku, tentoraz možno s happy endom. Má to však jeden háčik: je ním Mollin čudný známy z práce, totálny nerd, najväčší fanúšik Pána prsteňov a renesančných festivalov. Môže ich zvláštne puto zamotať 27. zabuchnutie? Ďalšia kniha od Becky Albertalli, autorky knižného aj filmového hitu Ja, Simon, prináša opäť veľkú porciu lásky mnohých podôb, jej vzostupov a pádov – a ktovie, možno aj niečo málo zo Simona.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Slovart (SK)

The Upside of Unrequited , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Molly vo svete neopätovaných lások. Přihlašte se a napište ho.

Erra
04.03.2024 5 z 5

Hodně jsem se bála podle recenzí, že to snad ani nedočtu...nakonec jsem mile překvapená. Mám ráda autorky psaní, píše velmi sympaticky a k tomu uvěřitelně. Hlavní hrdinka přemýšlí přesně jako já v pubertě, krásně jsem se vrátila o pár let zpět, jak jsem řešila kluky a jak jsem byla bláznivě poblázněná. Myslím, že myšlenky a názory by si měl každý puberťák zapamatovat. Nic není jen černé a bílé. :)

Ainyska
07.01.2023 4 z 5

Původně jsem chtěla dát 3*, protože mi to přišlo celkově nudné, jenže pak jsem se zamyslela. Momentálně nejsem cílovka (a už nikdy nebudu), ale byla jsem v tom věku a vzpomínám si, že jsem řešila dost podobné problémy jako Molly. Příběh je uvěřitelný, ne nutně přeslazený a ze života. Velmi milá oddechovka, díky které si vzpomenete na své peripetie v pubertálním věku.

Katka_Malfoy
12.06.2022 3 z 5

Měla by si to přečíst asi každá holka v pubertě. Jsou tam skvělé názory, které nemusí být samozřejmostí. Jako například holení. Neumím si představit hlavní hrdinku. Buď říká, že je jen oplácaná, nebo že je tlustá. A někdo o sobě pochybuje, tak nevím jestli má obezitu a nebo má jen větší břicho. Molly je až moc... Nesebevědomá. Do ní se dost těžko vcítíte. Ale rozhodně to není nejlepší kniha od autorky.

Knižní novinky (12.3. - 25.3.)

07.03.2018

Kniha Molly vo svete neopätovaných lások v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech6x