Moje zeleninová zahrádka přehled

Moje zeleninová zahrádka
https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/307435/bmid_moje-zeleninova-zahradka-Em7-307435.jpg 4 5 5

Ať už jste zkušený zahrádkář, anebo úplný začátečník, publikace MOJE ZELENINOVÁ ZAHRÁDKA vám poradí, jak si správně vybrat a úspěšně vypěstovat ty nejvhodnější plodiny. Zkušené autorky vás povedou krok za krokem. Začnete návrhem své zahrádky a poté přípravou půdy na pěstování. (od semen po sklizeň - jak vytvořit krásnou zahradu a těšit se z bohaté úrody)... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Moje zeleninová zahrádka. Přihlašte se a napište ho.

jprst
27.11.2022 2 z 5

Tuhle publikaci jsem si někdy v době jejího českého vydání pořídil, ale pro mne to bylo spíše zklamání. Je to jen jedna z mnoha i v současné době vydávaných příruček, které takřka žádné nové informace nepřinášejí. Pro začínající zahrádkáře snad užitečná příručka, pro pokročilejší zcela zbytečná. Kladem je , že informace jsou zpracovány tak, aby umožnily snadnou orientaci.

katka134
13.03.2018 5 z 5

Přehledně zpracovaná kniha pro zahrádkáře. Je v ní popsáno vše od plánování zahrady až po sklizeň bohaté úrody. A dobré ekologické tipy jak na škůdce.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Moje zeleninová zahrádka v seznamech

v dalších seznamech1x

hobby