Moje velká obrázková knížka přehled

Moje velká obrázková knížka
https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426752/moje-velka-obrazkova-knizkahDdD8t-RYO-.jpg 5 5 5

Se kterými předměty se potkáváš nejčastěji? Jsou to tvé hračky, tvé oblečení nebo tvé oblíbené jídlo? A umíš je všechny správně pojmenovat? V této knížce si děti pomocí jednoduchých názorných ilustrací osvojí základní slovní zásobu. Naučí se rozeznávat jednotlivé kusy oblečení, zvířata i dopravní prostředky, které mohou vídat na ulicích. Je určena opravdu těm nejmenším "čtenářům", kteří se teprve učí poznávat svět pomocí pojmenovávání běžných jevů v něm. S pomocí rodičů se může stát první nejmilejší knihou, díky níž si děti do budoucna vybudují kladný vztah ke čtení.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Moje velká obrázková knížka. Přihlašte se a napište ho.

Péťa Z.
03.01.2024 4 z 5

Knížka pro nejmenší je vhodná pro společné předčítání s rodičem. Hodí se k prvnímu ukazování na obrázky a postupné pojmenovávání.

Morgainne
25.01.2020 5 z 5

Moc hezké, barevné obrázky, které děti znají z Minipedií. Tvrdé stránky můžou prohlížet i batolata a neponičí je. Na každé dvoustránce je jedno téma (moje věci, doma, jídlo, příroda, vozidla, zvířata).

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Moje velká obrázková knížka v seznamech