Moje temné srdce přehled

Moje temné srdce https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/236212/bmid_moje-temne-srdce-zAe-236212.jpg 3 71 71

Moje temné srdce je napínavý psychologický thriller o posedlosti a pomstě. Je to příběh mladého muže, který se snaží zjistit, proč jeho matka před dávnými lety beze stopy zmizela a kdo je vlastně zodpovědný za to, že v dětství osiřel. Svého otce totiž nikdy nepoznal.

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Kniha Zlín

Synkkä niin kuin sydämeni , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Moje temné srdce. Přihlašte se a napište ho.

Knihomolka134
13.02.2023 2 z 5

Skandinávská (finská) krimi s lehce předvídatelnou dějovou posloupností. V anotaci se píše "napínavý psychologický thriller". Ani jedno to pro mě nebylo. Spíš bolestné vyprávění chlapce, který ztratil mámu a celou knihu prahne po pomstě. Tři prolínající se časové úseky dávají knize na napínavosti, ale to nestačí. Neprobarevné charaktery postav, očekávaný závěr a zavádějící název knihy. Trochu zklamání, zejména pro fanoušky severských detektivek a zmlsanců Nesba.

Akana
04.05.2022 4 z 5

Tradiční finská úspornost ve vyjadřování u Tuomainena nechybí, ale není zase tak markantní, jinými slovy na Fina je relativně ukecaný. Výsledkem je příjemně svižný a uvěřitelný thriller. Přehledné množství postav, funkční střídání časových rovin, vlastně většinou pozitiva. Poněkud krkolomnější rozuzlení lze snadno odpustit. Jen mám pocit, že mi z toho za pár měsíců moc nezůstane.

pegasek
15.01.2022 5 z 5

Kniha je skvělá,přečtená jedním dechem.vsechno je nakonec jinak než to původně vypadá...určitě doporučuju precist

Připravované knižní novinky (8. - 15. 2.)

08.02.2015

Kniha Moje temné srdce v seznamech

v Právě čtených1x

finská literatura pomsta posedlost severská krimi psychologické thrillery

Antti Tuomainen
finská, 1971