Moje domácí lékárna z léčivých bylin přehled

Moje domácí lékárna z léčivých bylin https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/353075/bmid_moje-domaci-lekarna-z-lecivych-byli-VeS-353075.jpg 3 1 1

Elita mezi bylinkami Zůstat zdravý si přeje každý. Pomohou ktomu unás rostoucí plané rostliny! Ať již léčivý sirup, šťáva, bonbóny nebo krémy vlastní výroby, blahodárné čaje uvařené zbylinek, které si sami nasbíráme, oleje, tinktury aesence vlastní výroby, tišící koupele aobklady či zábaly – to své si zde najde každý. Heřmánkový čaj, pampeliškovou šťávu, třezalkový olej, bonbóny na kašel? Ty si snadno arychle vyrobíme sami. Sestavme si svou přírodní medicínu zdomácího „koření na všechno bolení“ – asice ztoho, které je právě venku kdispozici čerstvé. Tak budeme dobře připraveni a budememít v případě potřeby po ruce vhodný lék – pro velké ipro ty malé. Jak se dát do díla: - Sběr bylin podle ročních období - Krok za krokem od rostliny po hotový produkt - Recepty zaručeně úspěšné... celý text

Literatura naučná Kuchařky Zdraví
Vydáno: , Víkend

Meine Hausapotheke aus Wildpflanzen: Heilkräuter finden und verarbeiten im Jahreslauf , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Moje domácí lékárna z léčivých bylin. Přihlašte se a napište ho.

Zatím zde není žádný komentář.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Moje domácí lékárna z léčivých bylin v seznamech