Moje dlouhé mlčení přehled

Moje dlouhé mlčení https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/40586/bmid_moje-dlouhe-mlceni-fLV-40586.jpg 5 115 115

Podtitul: Život a holocaust. Dlouhé mlčení Eriky Bezdíčkové, která jako dívenka přišla v nacistických koncentrácích o většinu rodiny, touto knihou končí. Její autorka se rozhodla promluvit nejen k evropským studentům, kterým dodnes při svých četných přednáškách vypráví o hrůzách totalitních režimů, jimiž sama prošla. Své vzpomínky sepsala do knihy, kterou právě držíte v rukou. Nebylo to pro ni lehké, strašlivé zážitky zůstaly dodnes velmi živé. A spáchané křivdy nelze nijak napravit.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Moje dlouhé mlčení. Přihlašte se a napište ho.

JancaMia
02.09.2022 4 z 5

Neskutečné hrůzy očima třináctiletého děvčátka, přečteno během dvou dnů. Věcné, stručné, silné.

LenV
17.08.2022 4 z 5

Střípky vzpomínek, tak jak nám v paměti zůstávají. Není to román, je to krátká výpověď o svém životě. Veskrze velmi stručné a bolestné vzpomínky. Jako by na ně nechtěla tolik vzpomínat, ale jen o nich věcně informuje. Byla jsem ráda, že jsem paní Bezdíčovou mohla potkat i osobně, teď už je opět se svou maminkou. RIP.

Italkaaa
16.04.2022 5 z 5

Přečetla jsem během covidu a příběh mě zasáhnul natolik, že jsem nemusela myslet na ty hrůzy spojené s pandemií. Protože se děly daleko větší hrůzy a člověk by neměl podléhat všeobecnému marasmu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Moje dlouhé mlčení v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech7x