Moje cesty za zvířátky přehled

Moje cesty za zvířátky https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/101632/bmid_moje-cesty-za-zviratky-osi-101632.png 4 11 11

Pohádky pro děti o zvířátkách . Knížka je plná krásných obrázků.

Literatura světová Pro děti a mládež Pro nejmenší
Vydáno: , Kentaur

Mori beau livre des animaux , 1987

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Moje cesty za zvířátky. Přihlašte se a napište ho.

Vera Silent
15.08.2023 5 z 5

Syn po mě zdědil moji kdysi oblíbenou knížku. Snad jako hodnocení postačí, že si ji z krabice knížek vybral jako první a už u ní zůstal. Novější dětské knížky ostrouhaly. Také je fajn, že mu z ní nečesky mluvící členové rodiny také předčítají - ono ty nádherné ilustrace totiž mluví za sebe. Stačí popsat, co na obrázku je a hned je to celý příběh. Skvělá kniha. Text samotný naopak je ovšem spíš průměrný - milý sice je, ale často je jméno daného zvířete zmíněno až ke konci. A to je přitom ta nejdůležitější informace, jakou to dítě chce, CO je to za zvíře. Já to řeším tak, že si hned na začátku řekneme, co na obrázku je, ale byla bych radši, kdyby to bylo na začátku samotného textu.

ladyfromskye
10.11.2019 5 z 5

Absolutně nechápu hodnocení v modrých barvách. Taková nádherná dětská knížka! Jedna z mých nejoblíbenějších, plná úžasných realistických ilustrací. Klasický příběh sice nemá, ale krátké texty jsou plné laskavosti a vždy se v nich najde i nějaké to poučení.

Jack Bauer
27.12.2011 3 z 5

Nádherně ilustrovaná kniha pro nejmenší.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Moje cesty za zvířátky v seznamech