Moja a jiná mláďata přehled

Moja a jiná mláďata https://www.databazeknih.cz/img/books/97_/9719/bmid_moja-a-jina-mladata-Lif-9719.jpg 4 1 1

Chcete vědět, jaké to je, když se narodí mláďátko v zoo, co všechno tomu předchází a kolik radostí a starostí to přináší rodičům, chovatelům i nám návštěvníkům? O tom všem vyprávějí příběhy gorilky Moji, žirafy Bonifáce, tučňáka Obloučka, medvěda Alberta, lachtanky Abeby a řady jiných zvířátek v prvním svazku připravované edice, ve které se budeme i nadále setkávat s osudy dalších malých i velkých obyvatel pražské zoo. Knížky jsou určeny nejen dětem, ale všem, kdo mají rádi zvířata. Příběhy jsou doplněny unikátními fotografiemi.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Moja a jiná mláďata. Přihlašte se a napište ho.

Taťka Hraboš
09.10.2017 4 z 5

Takové příjemné povídání o některých zvířátkách v pražské ZOO. Stylem neoslní, ale zato se z něj děti dozví leccos zajímavého (věděli jste například, že v kasuáří rodině se o vejce a mládě stará výhradně otec?). Výsledkem četby bylo, že jsme dětem museli slíbit, že se do pražské ZOO v dohledné době podíváme.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Moja a jiná mláďata v seznamech