Modroočko přehled

Modroočko https://www.databazeknih.cz/img/books/89_/89847/modroocko-89847.jpg 3 89 89

Bola raz žena, vdova s tromi synmi, volali sa Čierny, Hnedý a Modrý. Čierny bol najstarší, výbušný a agresívny. Hnedý bol prostredné dieťa, tiché a nevýrazné. Modrého mala matka najradšej. A Modrý bol vrah. V mestečku Malbry, kde takmer každý pozná každého, umierajú ľudia. Na istej internetovej stránke píše ktosi o ich úmrtiach tak, ako keby to boli vraždy – a on ich spáchal. Kto sedí na sieti ako pavúk a tká smrtiace sny? Sám seba volá Modroočko a nikdy nevytiahol päty z Malbry. Má zvláštny talent a zároveň postihnutie, stal sa mužom, no neoslobodil sa od detstva. Stráži temné tajomstvá, ale nie je s nimi sám. Je Modroočko vrahom? Alebo hračkou v rukách síl, ktoré vedia ničiť ešte krutejšie, ako si to on dokáže vymyslieť... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Ikar (SK)

Blueeyedboy , 2010

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Modroočko. Přihlašte se a napište ho.

Jája92
01.07.2023 3 z 5

Na první pohled mě zaujal název knihy a anotace. Bohužel si po přečtení knihy odnáším dosti rozporuplné pocity..
Absolutně jsem se ztrácela v časech. Vůbec jsem netušila, zdali čtu o současnosti nebo minulosti.
Kdo je tu opravdu vrahem a kdo obětí?
Mám raději knihy, kde jsou smysluplné dialogy.
Konec knihy mě ještě více zmátl.

YA-girl
25.08.2021 4 z 5

Příběh je skvěle zamotaný, plný překvapivých zvratů... brzy přestává být jasné, kdo je vlastně vrah, kdo oběť... a přiznám se, že si po všech těch twistech nejsem jistá, jestli jsem ten úplný konec pochopila správně :-D

Janadvorackova
20.05.2021 2 z 5

Zajímavý příběh, nesympatický styl.
Hvězdu za synestezii.

Nebýt audia a faktu, že jsem si knihu mohla pouštět zrychleně, abych u něčeho, co mě vlastně moc nebaví netrávila tolik času, asi bych to vzdala v průběhu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Modroočko v seznamech

v Právě čtených3x